اعزام دانشجو به خارج از کشور | شرایط ۱۴۰۱ اعزام دانشجو | صفر تا صد پذیرش تحصیلی | دندانپزشکی بدون کنکور |

اخذ پذیرش

صفر تا صد اخذ پذیرش و اپلای

اعزام دانشجو به خارج از کشور | شرایط ۱۴۰۱ اعزام دانشجو

ارزیابی مدارک

ارزشیابی مدارک خارج از کشور

دندانپزشکی بدون کنکور

انتخاب رشته

امکان انتخاب رشته دلخواه

دندانپزشکی بدون کنکور

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی تضمینی

پذیرش تحصیلی

اخذ بورسیه

اخذ بورسیه تحصیلی معتبر

سوالات متداول

اعزام دانشجو به خارج از کشور

اعزام دانشجو به خارج از کشور | شرایط ۱۴۰۱ اعزام دانشجو | صفر تا صد پذیرش تحصیلی | دندانپزشکی بدون کنکور |

آیا شرکت در رشته دندانپزشکی بدون کنکور امکان پذیر است؟

با توجه به فرصت اشتغال در آینده کار رشته دندانپزشکی. این رشته جزو رشته های پر طرفدار بین افراد جامعه است و با توجه به علاقه افرادی که در رشته تجربی در حال تحصیل هستند. میزان قبولی برای این رشته در دانشگاه های علوم پزشک سخت شده است برای پی بردن به اماکن تحصیلی دندانپزشکی ما را تا آخر این مقاله دنبال کنید.

آیا شرکت در رشته دندانپزشکی به صورت بدون کنکور صحت دارد؟

در … که عنوان کردیم با توجه به درخواست بالای افرادی که کنکور تجربی می دهند برای رشته دندانپزشکان بالا است رقابت برای این رشته سخت می باشد. ولی این به آن معنی نیست که امکان تحصیل در این رشته وجود ندارد ولی این که بدون کنکور در دانشگاه های ایران پذیرش بگیرد و این حرف واقعیت ندارد.

روند دندانپزشک شدن بدون کنکور سراسری چگونه است؟

کشور هایی که در اطراف کشور ایران قرار دارد مانند روسیه ترکیه آذربایجان روند پذیری دانشجو در این کشور … ایران متفاوت است. یعنی فرایند … ایران برای اخذ مدرک دندانپزشکی از کنکور وجود ندارد و باتوجه به فرهنگ اجتماعی نسبت به اشتغال دندانپزشکی این رقابت سخت می باشد. یعنی کشورهای اطراف ایران برای تحصیل در رشته دندانپزشکی نیاز به کنکور ندارند.

مقایسه رشته دندانپزشکی با سایر رشته های تحصیلی در ایران

رشته های علوم پزشکی مانند دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی و پیراپزشکی در نحوه پذیرش با سایر رشته ها مانند فنی و مهندسی، هنر یا علوم انسانی متفاوت است. این رشته های غیرپزشکی به صورت پذیرش آزاد و بدون کنکور وبا بررسی روند تحصیلی پیش دانشگاهی و دبیرستان انجام می گیرد. ولی رشته های پزشکی به این صورت نمی باشد و برای قبولی در این رشته ها حتما باید کنکور داده شود.

اعزام دانشجو به خارج از کشور
اعزام دانشجو

خدمات پس از اعزام

خدمات پس از اعزام دانشجو

۱۴۰۱ اعزام دانشجو | صفر تا صد پذیرش تحصیلی

خدمات اسکان

خدمات اسکان در خارج کشور

صفر تا صد پذیرش تحصیلی

جلسات توصیفی

جلسات حضوری توصیفی

اعزام دانشجو به خارج از کشور | شرایط ۱۴۰۱ اعزام دانشجو | صفر تا صد پذیرش تحصیلی | دندانپزشکی بدون کنکور |

خدمات ویزا

اخذ ویزا به سراسر اروپا و جهان

اعزام دانشجو

خدمات ترجمه

خدمات مترجمی برای دانشجویان

روند دندانپزشک شدن

دندانپزشکی بدون کنکور

روند پیش روی و خاص مجتمع سلامت تهران برای دندانپزشک شدن

دندانپزشکی یک رشته ای با چند مهارت می باشد:
1- یکی از مهارت ها استعداد و علاقه به این رشته است.
2-کسب مهارت دانش و علم این رشته است
3- یکی دیگر از مهارت ها کار عملی و تجربه انجام درمان های مناسب برای بیماری ها می باشد. یعنی برای دندانپزشک شدن صرفا قبولی دانشگاه می باشد. یعنی قبولی دانشگاه کلید ورود به این رشته می باشد اگر در حین تحصیل روند خوبی از خودمان نشان ندهیم به طور خودکار از روند تحصیل دور می شویم. با توجه به اینکه تنها راه قبولی در کنکور برای دندانپزشکی تحصیل در خارج از کشور می باشد. لذا یک مساله خیلی مهم بوجود می آید و آن هم زبان آن کشور می باشددر زبان یک نکته ظریف ولی خیلی کلیدی می باشد غالبا زبان تدریس زبان انگلیسی یا زبان مادری آن کشور می باشد.

گام دوم: مجتمع سلامت تهران در اعزام دانشجو به عنوان راه حل انحصاری خود آموزش مهارتی به عنوان تکنیک های دندانپزشکی. در کشور های مقصد به عنوان کارگاه های با کیفیت و استفاده از فضاهای آموزشی مدرن است.

گام سوم: مجتمع سلامت تهران در اعزام دانشجو به عنوان برگزارکننده کلاس های مهارتی و تئوری در ایران و هماهنگ با کشور مقصد برای دانشجویان می باشد. این فرایند باعث افزایش دانش و مهارت فرد می شود، و همچنین باعث قبولی فرد در امتحانات پایان تحصیل فرد در دنشگاه مقصد می باشد.

گام چهارم: مجتمع سلامت تهران در اعزام دانشجو فرآیند بعد از فارغ التحصیلی افراد در آزمون های معادل سازی ایران می باشد. همانگونه که می دانید. صرفا تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور به عنوان مجوز کار در ایران نمی باشد.

اعزام دانشجوی رشته دندانپزشکی بدون کنکور به روسیه

مجتمع سلامت تهران برای این منظور چاره اندیشی کرده و با توجه به سابقه خود در آموزش مهارت برای دندانپزشکان با توجه به اهمییت. خود به عنوان مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی با مجوز وزارت بهداشت برای دندانپزشکان این بستر را دارد تا با استفاده از اساتید برند و به نام دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی و تهران. و ایران این بستر را خارج از نظام آموزش دانشگاه تحصیل مقصد ایجاد کند تا با مشابه سازی کلیه واحد آموزشی دانشگاه های ایران در دانشگاه های مقصد به عنوان دانش افزایی مازاد دانشگاه کسب تجربه کنید.

اعزام دانشجوی رشته دندانپزشکی بدون کنکور به روسیه

دوتا نکته وجود دارد:

نکته 1) دانشگاه مورد نیاز تحصیل باید دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت باشد یعنی روند پذیرش و روند شروع به تحصیل باید هماهنگ با وزارت بهداشت باشد. یعنی صرفا وزارت علوم برای این امر کافی نمی باشد و حتما باید وزارت بهداشت تایید داشته باشد.

نکته 2) آزمون معادل سازی مدرک می باشد که به عنوان آزمون ملی دندانپزشکی

آزمون ملی دندانپزشکی

یک فرایند اصلی در دندانپزشک شدن دادن این آزمون است که به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. مجتمع سلامت تهران با برگزاری بالای 16 دوره با بالاترین آمار قبولی می باشد.

نکته قابل اهمیت متمایز مجتمع سلامت تهران

تعداد بالای دانشجویان محصیل در کشور روسیه، ترکیه و آذربایجان می باشند که به عنوان ترم های بالایی برای افرادی که به عنوان دانشجویان جدید اقدام به تحصیل می کند. این بستر باعث راحتی تحصیل می باشد باتوجه به فرهنگ کشور میزبان میزان هزینه اقامت و هزینه های جاری افراد خیلی موثر می باشد.

دانشگاه های مورد تایید

معرفی دانشگاه رودن

دانشگاه رودن یا دوستی ملل روسیه که بیشتر به اسم رودن (RUDN) معروف است در پایتخت روسیه شهر مسکو واقع شده است و در بین تمام دانشگاه‌های روسیه بیشترین تعداد دانشجوی بین المللی را دارد به طوریکه از بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ کشور هر ساله دانشجو می پذیرد همچنین از لحاظ آزمایشگاهی و امکانات یکی از برترین دانشگاه های روسیه به شمار می آید.

ویژگی های دانشگاه رودن که توی انتخاب دانشجوهای خارجی تاثیر گذاره اینکه میتونین بدون آزمون ورودی وارد دانشگاه بشین، داشتن شهرک دانشگاهی که فاصله ی خوابگاه تا دانشگاه رو کمتر میکنه، محیط بین المللی که ارتباط با دانشجویان خارجی رو بیشتر میکنه، ظرفیت پذیرش نسبتا بالا در دو نوبت سپتامبر و نوامبر با سطح آموزشی بالا و مهمتر اینکه امکان تحصیل بدون گذروندن دوره پادفک توی این دانشگاه برای دانشجو فراهم می باشد.

معرفی دانشگاه سچینوا

این دانشگاه که یکی از قدیمی ترین دانشگاه های روسیه است، درتاریخ ۲۵ ژانویه سال ۱۷۵۸ تاسیس شد.

دانشگاه سچینوا روسیه که در شهر مسکو واقع شده است نام خود را از پزشک و دانشمند بزرگ علم فیزیولوژی و مغز و اعصاب ایوان میخائیلویچ سچنوف گرفته است و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های پزشکی در کشور روسیه است.

این دانشگاه در طول تاریخ با شکوه خود پزشکان، جراحان، و داروسازان بسیاری را در مسیر خدمت به جامعه تربیت کرده است.
این دانشگاه در حال حاضر مقام ۱۱۵ رتبه بندی Qs و۳۳۰ جهانی را دارا می باشد. سچینوا تنها یک دانشگاه پزشکی نیست بلکه یک مرکز و کلینیک درمانی برای تمام مردم کشور روسیه در زمینه های مختلف پزشکی است.

معرفی دانشگاه سماشکو

دانشگاه سماشکو (یوداکیموف) درتاریخ ۲ آوریل ۱۹۲۲ تأسیـس شد. در سال ۲۰۱۲ این دانشگاه بنام یکی از دندانپزشـکان برجسته روسیه بنام “یوداکیموف” تغییر نام پیدا کرد. دانشگاه دولتی پزشکی و دندانپزشکی مسکو یک دانشگاه پیشرو برای دندانپـزشکی در روسیه است. تحصیل در این دانشگاه فقط به زبان روسی امکان پذیر است.

– دانشگاه سماشکو یا همان یوداکیموف یکی از معروف ترین دانشگاه های تخصصی در رشته های علوم پزشکی و بزرگترین مرکز آموزش علمی و عملی برای تحصیل در مسکو و کشور روسیه است.

– این دانشگاه دارای هسته های پزشکی عمومی، دندانپزشکی، روانپزشکی، و … است.