کلینیک دندان آفرینش | afarineshclinic

اکثر مردم در مورد تخصص‌ های دندانپزشکی ابهاماتی برایشان وجود دارد و در واقع  آن طور که تخصص‌های پزشکی تقریبا برای عموم افراد جا افتاده است  در رابطه با تخصص‌ های دندانپزشکی اطلاعات کافی در سطح جامعه وجود ندارد. دندانپزشک به تشخیص و درمان بیماری‌های دهان و دندان می‌پردازد و به همین دلیل شاید بهتر باشد که عنوان این رشته را به دهان‌پزشکی تغییر داد  . از جمله تخصص های دندانپزشکی  به  جراحی دهان و فک و صورت  می توان اشاره کرد که طیف وسیعی از بیماری‌ها، صدمات و نقص سر و صورت و فک و گردن و جمجمه، چه بافت نرم و چه بافت سخت ناحیهٔ دهان و فک و صورت را اصلاح می‌کند.

کلینیک دندانپزشکی آفرینش | مجتمع سلامت تهران

مجتمع سلامت تهران با بهره گیری از دانش و تجربه پزشکان متخصص درحوزه دندان مفتخر به ارائه خدمات تخصصی در این حوزه به همراهان گرامی می باشد 

مجتمع سلامت تهران

کامپوزیت

لمینیت

ارتودنسی

پروتز

کامپوزیت دندان یک روش درمانی برای ترمیم و زیبایی دندان است که برای پر کردن دندان ها  و یا تغییر فرم و رنگ دندان ها استفاده می شود. کامپوزیت دندان کارایی بسیار زیادی دارد 

 لمینیت دندان راه حلی برای برطرف کردن مشکلات زیبایی دندان ها می باشد.برای شکستگی های دندان، بدفرمی آنها و تغییر رنگ دندان ها استفاده می شود. لیمینت ها ظاهری بسیار شفاف و طبیعی دارند. 

ارتودنسی نوعی درمان دندان می باشد که دندان ها را صاف و مرتب می‌کند و مشکلات نامناسب بودن سطح تماس دندان های بالا و پایین با یکدیگر را اصلاح می نماید.

 پروتز دندان،روش جایگزین کردن دندان های از دست رفته است.وقتی دندانی از بین میرود و کشیده می‌شود، جای آن دندان برای همیشه خالی میماند مگر اینکه با روشی این جای خالی پر شود.

رزرو کلینیک دندانپزشکی