اکثر مردم در مورد تخصص‌ های دندانپزشکی ابهاماتی برایشان وجود دارد و در واقع  آن طور که تخصص‌های پزشکی تقریبا برای عموم افراد جا افتاده است  در رابطه با تخصص‌ های دندانپزشکی اطلاعات کافی در سطح جامعه وجود ندارد. دندانپزشک به تشخیص و درمان بیماری‌های دهان و دندان می‌پردازد و به همین دلیل شاید بهتر باشد که عنوان این رشته را به دهان‌پزشکی تغییر داد.

کلینیک دندان آفرینش | afarineshclinic

از جمله تخصص های دندانپزشکی  به  جراحی دهان و فک و صورت  می توان اشاره کرد که طیف وسیعی از بیماری‌ها، صدمات و نقص سر و صورت و فک و گردن و جمجمه، چه بافت نرم و چه بافت سخت ناحیهٔ دهان و فک و صورت را اصلاح می‌کند.

دندانپزشکی آفرینش یکی از زیرمجموعه های مجتمع سلامت تهران است که با هدف بهبود فرایند درمان در بخش بهداشت دهان و دندان با مجهزترین و بروز ترین دستگاه ها و بهترین مواد مصرفی در خدمت شما عزیزان است.

ایمپلنت

ایمپلنت دندان از جنس تیتانیوم می باشد و سازگار با بدن انسان می باشد. و به صورت میله باریکی که درون استخوان فک قرار می گیرد. درواقع ایمپلنت جایگزین ریشه های دندان می شود می توان گفت ایمپلنت برای دندان های از دست رفته جایگزین مناسبی است .

ارتودنسی

ارتودنسی نوعی درمان دندان می باشد که دندان ها را صاف و مرتب می‌کند و مشکلات نامناسب بودن سطح تماس دندان های بالا و پایین با یکدیگر را اصلاح می نماید.

لمینیت

 لمینیت دندان راه حلی برای برطرف کردن مشکلات زیبایی دندان ها می باشد.برای شکستگی های دندان، بدفرمی آنها و تغییر رنگ دندان ها استفاده می شود. لیمینت ها ظاهری بسیار شفاف و طبیعی دارند. 

کامپوزیت

کامپوزیت دندان یک روش درمانی برای ترمیم و زیبایی دندان است که برای پر کردن دندان ها  و یا تغییر فرم و رنگ دندان ها استفاده می شود. کامپوزیت دندان کارایی بسیار زیادی دارد 

درخواست مشاوره رایگان

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
کلینیک دندانپزشکی آفرینش | مجتمع سلامت تهران