مجتمع سلامت تهران | Tehran Health Complex

مجتمع سلامت تهران آبادیس

برند برتر آموزش های حوزه سلامت

.مجتمع سلامت تهران، افتخار دارد که با بهره گیری از برترین اساتید و فراهم نمودن کامل ترین امکانات آموزشی، بهترین آموزش ها را در اختیار هنرجویان قرار دهد.
.در سایت مجتمع سلامت تهران شما می توانید با مراجعه به بخش های مختلف علاوه بر آشنایی با دوره ها، نسبت به ثبت نام دوره ها نیز اقدام کنید.

 

مدرسه آنلاین مجتمع سلامت تهران برگزاری دوره های غیر حضوری | mstonline.ir

مدرسه آنلاین


برگزاری دوره ها به صورت آنلاین و با ارائه مدرک معتبر

کلینیک پوست و موی افرینش | Beauty Clinic | AfarineshKasht.com

کلینیک درمانی


انجام کلیه امور زیبایی با بالاترین کیفیت

فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی مجتمع سلامت تهران | mstteb.com

فروشگاه تجهیزات


تهیه و توزیع لوازم مصرفی در عرصه پزشکی

اعزام دانشجوی دندانپزشکی بدون کنکور به روسیه | Rudn Moscow | mst-arman.ir/ezam-daneshjoo

اعزام دانشجو


اعزام دانشجو دندانپزشکی به روسیه

پوست و مو

دوره آموزش کاشت مو | دوره تئوری و عملی کاشت مو | مجتمع سلامت تهران

کاشت مو

کاشت موی طبیعی بالاترین تراکم به روش انتخابی شما

کاشت مو یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی در میان کسانی است که از مشکل طاسی و یا کم پشتی موی سر خود رنج برده و اعتماد به نفس خود را از دست داده اند.

اما مشابه با سایر عمل های زیبایی، قبل از آنکه تصمیم به انجام کاشت مو بگیرید، باید در رابطه با روش های انجام جراحی، مراقبت های بعد از عمل و همچنین هزینه جراحی اطلاعات کاملی داشته باشید.

اگر شما هم جز کسانی هستید که قصد انجام این جراحی را داشته و به دنبال این اطلاعات هستید، پس در جای درستی قرار دارید.

در پیوند طبیعی ابرو باید طراحی زیبا و متناسب با چهره برای ابرو در نظر گرفته شود تا نهایتا نتیجه کار بسیار زیبا و مورد پسند واقع شود.

اکثر خانم ها بر این باورند که با انجام تاتو و هاشور ابرو می توانند ابروهایشان را همانند گذشته به شکل قبل برگردانند اما واقعیت بر این است که هاشور و تاتو ابرو نه تنها ابرو را به حالت طبیعی بر نمی گرداند،

بلکه معایبی همچون مصنوعی بودن ظاهر ابرو، استفاده از رنگ های شیمیایی، محدود بودن مدل های ابرو، درد و خطرات ناشی از انجام ابرو را داراست.

همچنین شایان ذکر است که ابرویی که تتو و یا هاشور شده باشد به هیچ وجه آن را نمی توان پاک کرد و به شکل روز اول آن برگرداند.

پس در انتخاب خود دقت کرده و قبل از انجام هرگونه فعالیتی از قبیل موضوعات یاد شده تحقیق کنید.

دوره جامع تخصصی کاشت ابرو
دوره جامع استتیک

تزریق بوتاکس بی خطر تلقی می شود. در این تزریق از مقداررقیق شده سم برای جلوگیری از انقباض عضلات استفاده می شود که به نرم شدن و شل شدن چین و چروک ها کمک می کند.

بیشتر افراد از بوتاکس برای کاهش چین و چروک صورت استفاده می کنند.

از نظر فنی، اصطلاح “بوتاکس” نام تجاری یک دارو است. انواع دیگر تزریق سم بوتولینوم با نام های تجاری مختلف مانند Dysport و Xeomin و Neuronox در دسترس است.

تزریق بوتاکس به زمان بهبودی نیاز ندارد. بنابراین، مجبور نیستید محل کار یا تحصیل خود را رها کنید. می توانید بلافاصله بعد از تزریق فعالیت های معمول خود را ادامه دهید.

سامانه آموزش آنلاین

.مجتمع سلامت تهران به منظور ایجاد دسترسی آسان برای همه علاقه مندان به شرکت در دوره های این مجتمع تصمیم بر ایجاد سیستم آموزش آنلاین نموده است.

سامانه آموزش آنلاین مجتمع سلامت تهران