[maxmegamenu location=main]

کــســا (کار سلامت آموزش) را بشناسید

کسا ، کسب و کاری هوشمند با سه ویژگی کار سلامت آموزش می باشدکه راهکاری ساده ، سریع و مطمئن را برای درخواست آزمایش به شما میدهد. شما با در دست داشتن نمونه می توانید برای خود درآمد داشته و آموزش را به صورت کاملا عملی در محیط آزمایشگاه داشته باشید. با کسا می توانید از سلامتی خود و نزدیکان مطمئن شوید.
برای عضویت کلیک کنید:

کار

دانشجویان برای اینکه بتوانند وارد آزمایشگاه شوند نیاز به تجربه و دانش علمی دارند که با عضویت در سامانه “کــســا” می توانند به مهارت لازم جهت کار در آزمایشگاه برسند .
مدل کسب و کار کسا در جهت رسیدن دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم پایه و علوم آزمایشگاهی به بازار کار این رشته برنامه ای تدارک دیده است تا افراد بتوانند با عضویت در این سامانه درآمدزایی داشته باشند. افراد می توانند با آوردن نمونه در تمامی مراحل آزمایشگاه قرار گیرند و با دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی کار کنند و پاسخ آزمایش را در اختیار نمونه دهنده قرار دهند .
کار در بخش های مختلف آزمایشگاه نظیر پاتولوژی ، سیتولوژی ، هماتولوژی ، هورمون ، بیوشیمی ، پذیرش و نمونه گیری ، میکروب را تجربه کنید .
*برای آشنایی با مهارت های لازم یک تکنسین آزمایشگاه می توانید اینجا را بخوانید.

سلامت

یکی از اهداف پروژه کــســا بهبود و ارتقای سطح سلامت جامعه بوده است ، بنابراین برنامه ریزی های لازم برای رسیدن به این امر در کارگروه تحقیق و پژوهش مجتمع سلامت تهران صورت گرفت که راهکاری ساده ، سریع و مطمئن را برای درخواست آزمایش به شما میدهد و میتوانید بدون صرف هزینه و اتلاف وقت از سلامتی خود و خانواده خود مطمئن شوید .
آزمایش پزشکی چکاپ (برای آشنایی با چکاپ در اینجا میتوانید بخوانید) يکي از مهم ترين فاکتورهایی است که می تواند با آن زمان طلایی برای درمان بیماری شما فرآهم آورد؛ بدين معنا که بسياري از بيماري هاي صعب العلاج و مهلک اگر در مراحل آغازين تشخيص داده شود، خيلي ساده تر درمان خواهند شد.

همه افراد مي توانند با چکاپ هاي دوره اي و ساليانه، بيماري هاي خاموش خود را شناسايي کنند و در سريع ترين زمان، اقدامات درماني لازم را انجام دهند. چکاپ ها مجموعه آزمايش هاي مختلفي هستند که سطح سلامتي شما را مورد ارزيابي قرار مي دهند .

آموزش

مجتمع سلامت تهران به دلیل رسالتی که در امر آموزش داشته و آموزش را در حوزه های مختلف پزشکی ، پیراپزشکی ، مهندسی پزشکی و … به سطح قابل قبولی از نگاه دانش پذیر و ارگان های مرتبط رسانده است .
در پروژه کسا نیز همچین رویکردی را برای تعلیم و تربیت فراگیران حوزه علوم پایه و علوم آزمایشگاهی در پیش گرفته است و خود را موظف به آموزش همراه با مربی در آزمایشگاه کرده است . آموزشی که همراه با درآمدزایی برای اعضای پروژه کسا می باشد .
کسا برای افرادی که تمایل دارند فقط در بخش آموزش این پروژه فعالیت کنند نیز برنامه هایی را تدارک دیده است تا در یک کارورزی 30 روزه بیمارستان انجام دهنده آزمایش از ابتدا تا انها خود فرد باشد ، دستگاه ها در اختیار خود فرد باشد و یک مربی با تجربه نیز همواره در کنار فراگیر باشد ، در صورتیکه از معایب کارورزی های موسسات دیگر نداشتن یک مربی و اجازه ندادن کار کردن با دستگاه می باشد

کیف حمل نمونه کسا

تیزر معرفی کسا